Технології, що змінюють правила гри.

Елегантно поєднуючи дивовижні характеристики з приголомшливим набором інтелектуальних технологій та забезпечуючи пробіг до 481 км, цей повністю електричний середньорозмірний CUV змінює правила гри. Він створений для того, щоб везти вас далі – з ще більш швидкою зарядкою та бездоганним стилем.

Продуктивність

Майбутнє електричної мобільності вже настало.

Завдяки захоплюючому дизайну та динаміці водіння, а також 800 вольтній батарейній системі для надшвидкої зарядки цей новаторський CUV демонструє виняткову продуктивність.

 1. Hyundai IONIQ 5. ДП

  Насолоджуйся приголомшливим прискоренням.

  IONIQ 5 забезпечує спортивне прискорення розганяючись від 0 до 100 км/год всього за 5,2 секунди у повнопривідній версії, оснащеній батареєю підвищеної місткості.

 2. Hyundai IONIQ 5. ДП

  Максимальна дальність ходу на одній зарядці – 481 км.

  Завдяки передовим інтелектуальним технологіям Hyundai, задньопривідний IONIQ 5 оснащений батареєю підвищеної ємності, забезпечує пробіг до 481 кілометрів.

 3. Hyundai IONIQ 5. ДП

  Максимальна швидкість 185 км/год.

  IONIQ 5 пропонує чудову динаміку розгону та спортивну продуктивність з максимальною швидкістю 185 км / год.

  1. Hyundai IONIQ 5. ДП

   Повний привід.

   У повнопривідній версії IONIQ 5 приводиться в рух двома електродвигунами, інтегрованими у передню та задню вісі, забезпечуючи 305 к.с. (225 кВт) та миттєвий крутний момент 605 Нм. Потужність: 70 кВт передній електродвигун / 155 кВт задній електродвигун. Крутний момент: 255 Нм передній електродвигун / 350 Нм задній електродвигун. Прискорення: 0-100 км/год 5,2 секунди.

  1. 1
  2. 2
  1. Hyundai IONIQ 5. ДП

   Повний привід.

   У повнопривідній версії із стандартною батареєю IONIQ 5 приводиться в рух двома електродвигунами, інтегрованими у передню та задню вісі, забезпечуючи 233 к.с. (173 кВт) та миттєвий крутний момент 605 Нм. Потужність: 53 кВт передній електродвигун/ 120 кВт задній електродвигун. Крутний момент: 255 Нм передній електродвигун / 350 Нм задній електродвигун. Прискорення: 0-100 км/год 6,1 секунди.

  2. Hyundai IONIQ 5. ДП

   Моно привід.

   У монопривідній версії із стандартним акумулятором IONIQ 5 приводиться в рух електричним двигуном потужністю 125 кВт, інтегрованим у задню вісь, забезпечуючи 170 к.с. та моментальний крутний момент 350 Нм. Потужність: 125 кВт. Крутний момент: 350 Нм. Прискорення 0-100 км/год: 8,5 секунд.

  1. 1
  2. 2
  1. Hyundai IONIQ 5. ДП

   Високопродуктивна 800 вольтна технологія.

   IONIQ 5 – один з перших серійних автомобілів з 800 вольтною акумуляторною системою. Він заряджається надшвидко, працює стабільно та оптимізований для зменшення ваги та збільшення вільного простору.

  2. Hyundai IONIQ 5. ДП

   Один або два електродвигуни.

   Доступний у повнопривідній версії з двома електродвигунами або у монопривідній версії з одним електродвигуном.

  3. Hyundai IONIQ 5. ДП

   Електричний повний привід (HTRAC).

   Доступний із фірмовою повнопривідною системою HTRAC від Hyundai, IONIQ 5 має серйозні можливості 4x4, які дозволять тобі рухатися у будь-яких умовах.

  4. Hyundai IONIQ 5. ДП

   Регульоване рекуперативне гальмування.

   Збільши запас ходу під час руху. Підкермові перемикачі дозволяють регулювати рівень рекуперативного гальмування – сповільнювати автомобіль за допомогою електродвигуна і заряджати акумулятор.

   Платформа EV

   Передове заряджання в електричну еру з платформою E-GMP.

   IONIQ 5 – це перший автомобіль, побудований на новій модульній платформі Hyundai Electric-Global Modular Platform (E-GMP). Спеціально розроблена для електромобілів акумуляторна платформа, забезпечує швидшу зарядку, більший запас ходу, більше внутрішнього простору та кращу керованість. Розташування акумуляторної батареї в межаї колісної бази забезпечує ідеальний розподіл ваги між передньою та задньою вісями та низький центр ваги для поліпшення керованості.

   1. Hyundai IONIQ 5. ДП

    Модульна концепція.

    Платформа E-GMP призначена для широкого спектру транспортних засобів, запасу ходу, та життєві необхідності.

   1. 1
   1. Hyundai IONIQ 5. ДП

    Електричні характеристики.

    На тому місці де був двигун внутрішнього згоряння, ми встановили електромотор. Низько росташований електродвигун та батареї забезпечують ідеальний розподіл ваги між передньою та задньою вісями та низький центр ваги. Все це разом призводить до поліпшення керованості та стабільності на високих швидкостях.

   1. 1
   1. Hyundai IONIQ 5. ДП

    Розроблена для безпеки.

    E-GMP охоплює унікальні конструктивні характеристики EV, такі як короткі звиси та довга колісна база із захистом від зіткнень, максимальний простір для пасажирів та безпечне розміщення батарей.

   1. 1
   1. Hyundai IONIQ 5. ДП

    Гнучкість у розташуванні сидінь.

    Рівна підлога також дозволяє по-різному розміщувати передні та задні сидіння, щоб і їхати було зручно і перепочити можна було б комфортно.

   2. Hyundai IONIQ 5. ДП

    Більше місця для ніг.

    Низько встановлена батарея і рівна підлога забезпечують значно більше місця для ніг пасажирів.

   3. Hyundai IONIQ 5. ДП

    Більше місця для пасажирів.

    Платформа E-GMP дозволяє створювати інноваційні інтер’єри, розроблені спеціально для електромобілів, щоб забезпечити новий досвід електрифікованої мобільності для наших клієнтів. Габаритна електрична ситема була перенесена з салону автомобіля в додатковий простір, що з’явився через заміну двигуна внутрішнього згорання на електродвигун – залишаючи більше місця для пасажирів спереду.

   1. 1
   2. 2
   3. 3

   Заряджання

   Чудова продуктивність заряджання.

   Заряджай вдома вночі або підзаряджайся на станції швидкої зарядки в дорозі за лічені хвилини. Залежно від підключення до мережі вдома або типу зарядної станції до якої ти маєш доступ, IONIQ 5 надає широкий спектр гнучких можливостей заряджання. Оснащений інноваційною 800 вольтною акумуляторною системою для найшвидшого заряджання на сьогоднішній день, він також сумісний із зарядкою на 400 В та зарядкою змінним струмом.

   Який у тебе щоденний пробіг?

   Підрахуй кількість днів між зарядками IONIQ 5.

   0 km

   IONIQ 5

   481

   днів

   між
   зарядами1

   Hyundai IONIQ 5. ДП

   Подібно до того, як цілий ряд факторів впливає на витрати пального у двигунах внутрішнього згоряння (ДВЗ), на загальну електричну дальність руху впливатимуть розмір акумулятора, твій стиль водіння, зовнішня температура, наявність пасажирів і таке інше.


   1. 1 Ці значення є приблизними.
   Hyundai IONIQ 5. ДП

   Мультизарядна система.

   Перша у світі запатентована технологія від Hyundai може підтримувати зарядку на 400 В та на 800 В без додаткових компонентів або адаптерів.

   1. Hyundai IONIQ 5. ДП

    Надшвидка підзарядка.

    800 вольтна акумуляторна система може добавити 100 км пробігу всього за 5 хвилин! Вона підтримує зарядку до 220 кВт на надшвидкій зарядній станції постійного струму – заряджаючи від 10 до 80% за 18 хв.

   2. Hyundai IONIQ 5. ДП

    Домашня мережа або громадська зарядна станція змінного струму.

    Заряджай вдома протягом ночі або підзаряджайся поки робиш покупки в магазині – потужний вбудований зарядний пристрій на 11 кВт дає широкий спектр можливостей для зарядки змінним струмом.

   3. Hyundai IONIQ 5. ДП

    Менше очікування. Більше гнучкості.

    Підключайся та відключайся від станцій швидкого заряджання швидше. Технологія на 400В та 800В забезпечує гнучкість у використанні зарядного пристрою – підключайся до зарядки іншого типу, якщо одна з зарядок вже зайнята.

    1. Hyundai IONIQ 5. ДП

     Батарея підвищеної ємності.

     У версії з батареєю підвищеної ємності (72,6 кВт-год) акумуляторна система IONIQ 5 на 800 В забезпечує наступний час зарядки: Станція постійного струму 350 кВт: Час зарядки 18 хвилин від 10 до 80%. Відстань, яку забезпечує 5 хвилин підзарядки: 111 км. Станція постійного струму 50 кВт: Час заряджання 1 година від 10 до 80%. Відстань, яку забезпечує 5 хвилин підзарядки: 28 км.

    1. 1
    2. 2
    1. Hyundai IONIQ 5. ДП

     Батарея підвищеної ємності.

     Від домашньої мережі або громадської зарядної станції змінного струму (3-фазна EU 230 В): Час зарядки: 6 годин 9 хвилин.

    2. Hyundai IONIQ 5. ДП

     Стандартна батарея.

     Від домашньої мережі або громадської зарядної станції змінного струму (3-фазна EU 230 В): Час зарядки: 5 годин.

    1. 1
    2. 2

    Зручність

    Комфорт в поєднанні з витонченою потужністю.

    IONIQ 5 переосмислює мобільність завдяки широкому спектру високотехнологічних та зручних функцій, які є настільки ж унікальними, наскільки розумними та приємними у використанні. IONIQ 5 також підтримує розвиток способу життя з електричною мобільністю завдяки своїй інноваційній функції V2L, яка дозволяє тобі вільно користуватися або заряджати будь-які електричні пристрої, такі як електричні велосипеди, скутери або кемпінгове обладнання – під час руху або на місці.

    Hyundai IONIQ 5. ДП

    Заряджайся в автомобілі.

    За допомогою технології IONIQ 5 V2L (vehicle-to-load – від авто до електроспоживача) ти можеш живити будь-який пристрій або заряджати електричне обладнання потужністю до 3,6 кВт за допомогою вбудованої розетки на 230 В.

    Hyundai IONIQ 5. ДП

    Заряджайся де завгодно.

    А за допомогою перетворювача, який підключається до двонаправленого зовнішнього порту зарядки, ти можеш живити пристрої потужністю до 3,6 кВт, навіть коли автомобіль вимкнено.

    Мультимедіа

    Будь на зв’язку тоді коли забажаєш.

    IONIQ 5 оснащений видатним спектром інтуїтивних інтелектуальних технологій, щоб перебувати на зв’язку коли забажаєш.

    1. Hyundai IONIQ 5. ДП

     Повністю цифрова панель приладів на 12,25 дюйма.

     Повністю цифрова 12,25-дюймова панель відображає таку важливу інформацію як швидкість та стан заряду акумулятора там, де ти найкраще зможеш її побачити: спереду та по центру.

    2. Hyundai IONIQ 5. ДП

     12,25" сенсорний екран.

     Інформаційно-розважальний 12,25-дюймовий сенсорний екран забезпечує легкий доступ до всіх функцій підключення та клімат-контролю. Всі елементи управління є чіткими для чистого і сучасного вигляду.

    3. Hyundai IONIQ 5. ДП

     Преміальна звукова система BOSE.

     Преміальна звукова система BOSE забезпечує чудову потужність за допомогою восьми високопродуктивних динаміків, оптимально налаштованих для відтворення приголомшливого звуку.

     1. Hyundai IONIQ 5. ДП

      Бездротова зарядка.

      Високошвидкісний порт бездротового зарядного пристрою, розташований на центральній консолі, має функцію охолодження, яка запобігає перегріванню смартфона для додаткової безпеки.

     2. Hyundai IONIQ 5. ДП

      Порти USB спереду та ззаду.

      Оснащений розеткою на 12 В та 2 зарядними портами USB спереду (один із підтримкою передачі даних). Задня частина оснащена 2 зарядними портами USB.

      Безпека

      Сучасні системи безпеки та допомоги водієві.

      Насолоджуйся максимальною захищеністю завдяки найвищому серед моделей Hyundai рівню безпеки. Завдяки Hyundai Smart Sense, нашим передовим вдосконаленим системам допомоги водієві, IONIQ 5 оснащений найновішими функціями безпеки та допомоги водієві для ще більшого спокою. Це також перший Hyundai, який оснащений технологіями безпеки 2 Рівня автономності.

      1. Hyundai IONIQ 5. ДП

       Новітній проекційний дисплей.

       Новітній проекційний дисплей безпечно вестиме тебе світом, проектуючи віртуальну інформацію, наприклад напрямки руху або попередження, в тому місці де ти дивишся на дорогу.

      2. Hyundai IONIQ 5. ДП

       Автономне керування 2-го рівня.

       Завдяки Асистенту руху по шосе ІІ (Highway Driving Assist II) це перший Hyundai, що має автономну технологію безпеки 2-го Рівня, яка контролює швидкість та відстань і допомагає тобі при зміні смуги руху.

      3. Hyundai IONIQ 5. ДП

       Система кругового огляду (Surround View Monitor – SVM).

       Тісний гараж? Маленька автомийка? Нема проблем. Система кругового огляду дає тобі 360-градусний огляд місцевості, щоб зробити маневрування обмеженим простором простим та безпечним.

      1. 1
      2. 4
      1. Асистент запобігання зіткненню спереду з можливістю розпізнавання пішоходів та велосипедистів (Forward Collision-Avoidance Assist with pedestrian and cyclist detection) FCA.

       Скануючи дорогу попереду за допомогою радара та камери, система FCA автоматично гальмує, коли виявляє раптове гальмування автомобілем попереду або наявність пішоходів чи велосипедистів.

      2. Асистент запобігання зіткненню в сліпих зонах (Blind Spot Collision-avoidance Assist) BCA.

       Використовуючи два радіолокаційні датчики в нижнії частині заднього бампера, система попереджає про рух у сліпій зоні. Якщо ти ввімкнеш індикатор повороту в такій ситуації, він подаватиме звуковий сигнал та гальмуватиме, щоб запобігти зіткненню.

      3. Асистент запобігання перехресному зіткненню при русі заднім ходом (Rear Cross-Traffic Collision-Avoidance Assist) RCCA.

       Під час руху заднім ходом в області з низькою оглядовістю система не тільки попередить тебе візуальним та звуковим сигналами, якщо збоку наближатимуться транспортні засоби, а й при необхідності, автоматично загальмує.

      1. 1
      2. 4
      3. 7
      4. 10
      Hyundai IONIQ 5. ДП

      Система безпечного виходу з автомобіля (Safe Exit Assist) SEA.

      Ця розумна функція допомагає уникнути аварій, виявляючи транспортні засоби що наближаються ззаду і тимчасово блокуючи задні двері – пасажири зможуть вийти з машини лише тоді, коли це буде безпечно.

      Hyundai IONIQ 5. ДП

      Асистент управління дальнім світлом (High Beam Assist) HBA.

      Автоматично перемикається на ближнє світло при виявленні зустрічного автомобіля або автомобіля що рухається попереду в попутному напрямку. У разі відсутності поруч транспортних засобів, система знов вмикає дальнє світло, збільшуючи діапазон огляду водія.

      Дізнатись більше про IONIQ 5.

      Click the left or right arrow to navigate to the previous or next slides.
      1. 1
      2. 2