У другому за рахунком етапі Чемпіонату світу з ралі WRC-2018, який проходив у Швеції та завершився 18 лютого 2018 року, команда Hyundai Motorsport святкувала подвійну перемогу. Два екіпажі команди - Невіль/Жільсуль та Міккельсен/Джегер, піднялися на п'єдестал пошани, посівши, відповідно, перше та третє місця. Ця перемога дозволила Hyundai Motorsport вийти на перше місце у Кубку виробників.

Екіпаж лідера команди Тьєррі Невілля захопив лідерство в гонці ще у п’ятницю, 16 лютого, показавши час 1:16:13.1. Слідом за екіпажем бельгійця друге і третє місце за результатами першого дня змагань посіли ще два дуети, які захищають кольори Hyundai Motorsport - Міккельсен/Джегер і Паддон/Маршалл. На другий день в тріо лідерів, представлених екіпажами нашої команди, втрутився ірландець Крейг Брін з команди Citroën Total Abu Dhabi WRT. Йому вдалося нав'язати боротьбу Тьєррі Невіллю, але бельгієць, який виграв три спецділянки поспіль, зміг утримати перше місце, випередивши суперника на 22.7 секунди.

2018SWEDEN AUS 3513Результат боротьби на трасах Швеції вирішився у неділю, 18 лютого. Першу спецділянку траси виграв Крейг Брін, випередивши екіпаж Невілль/Жільсуль на 7.9 секунд, але потім бельгійці з Hyundai Motorsport вирвалися вперед і вже не підпускали екіпаж опонента до лідерської позиції. В результаті Hyundai i20 Coupe WRC Невілля першим перетнув фінішну лінію, зафіксувавши перемогу бельгійця з часом 2:52:13.1, а слідом за ним фінішували Крейг Брін (відставання від лідера - 19.8 сек.) та Андреас Міккельсен (відставання від лідера - 28.3 сек.). Хейден Паттон завершив гонку на п'ятому місці.

За результатами другого етапу Тьєррі Невілль став лідером в особистій першості, набравши 41 бал. А очки, здобуті всіма трьома екіпажами Hyundai Motorsport, дозволили команді вийти на перше місце в Кубку виробників.

«Чудовий результат! Ми заслуговували перемогу на цьому етапі в минулому році, але тоді нам не пощастило. Фантастичний результат, показаний сьогодні, - заслуга всіх людей, які доклали максимум зусиль, щоб підготувати наш автомобіль до випробувань гоночними трасами Швеції. І цю перемогу ми присвячуємо їм, а також усім, хто вболівав за нас в цей уїк-енд», - поділився своїми враженнями Тьєррі Невілль.

2018SWEDEN AUS 3619Наступний етап Чемпіонату світу з ралі відбудеться 8-11 березня 2018 року в Мексиці.

Компания OOO «Хюндай Мотор Украина» – официальный дистрибьютор автомобилей всемирно известного бренда HYUNDAI в Украине. Дилерская сеть компании является одной из наиболее разветвленных, что позволяет предоставлять клиентам полный комплекс услуг по продаже и сервисному обслуживанию автомобилей Hyundai на уровне лучших европейских и мировых стандартов.  

Связаться с нами
Автосалон:

(044) 390-50-05

(050) 322-81-85 

(050) 322-81-53

Сервис:   
(044) 390-57-00

 

Отдел запчастей:    
(044) 390-56-83

php_flag magic_quotes_gpc off